Гройсман анонсував збільшення фінансування ремонту та будівництва доріг 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рівень виконання дорожніх робіт в Україні відрізняється в різних регіонах.

Наступного року фінансування ремонту та будівництва доріг в Україні буде збільшено на дев'ять мільярдів гривень.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання уряду.

"Наступний рік - на дорожнє будівництво буде виділено 56 млрд грн. На місцеві дороги виділяємо 17 млрд грн. І я вимагаю, аби за кожну гривню звітували перед громадянами", - сказав керівник уряду.

Минулого року на ремонт та будівництво доріг виділили 47 мільярдів, з яких більше 11 мільярдів гривень йшло до місцевих бюджетів. За словами Гройсмана, рівень виконання робіт в Україні нерівномірний, адже в деяких регіонах дорожні роботи виконані майже на 100%, а подекуди рівень виконання досягає лише 20%. 

"Це безгосподарність і нездатність займатися не тільки будівництвом доріг. Треба підсилювати регіональну владу і бути вимогливим до її роботи", - сказав він.

Державній аудиторській службі доручено провести перевірки використання коштів і якості виконаних дорожніх робіт.

ВідеоЖителі селища Возсіятське ночують на трасі і не припиняють блокувати дорогу "Кропивницький-Миколаїв"

Блокування заради ремонту. На трасі "Кропивницький-Миколаїв" - намети, польова кухня та десятки мітингарів. Жителі селища Возсіятське ночують на трасі. Ще зранку вони перекрили рух авто, щоб домогтися реконструкції цього шляху. Він з'єднує центральні області України із півднем: ним їздять зерновози у порти, і люди на відпочинок. Але дорога в аварійному стані, ями сягають метра завглибшки. На акцію протесту люди виходять не вперше - минулого разу збиралися навесні, але марно. 

Жителі селища Возсіятське ночують на трасі і не припиняють блокувати дорогу "Кропивницький-Миколаїв"

Нагадаємо, раніше протестувальники заблокували трасу Кропивницький-Миколаїв через вкрай незадовільний стан дороги. Згодом там розбили намети і відкрили польову кухню. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції