Гройсман анонсував значне підвищення зарплат тренерів дитячих спортивних шкіл

Гройсман анонсував значне підвищення зарплат тренерів дитячих спортивних шкіл

Зростуть також і стипендії для спортсменів.

В Україні від 1 січня 2020 року зарплати тренерів дитячих і юнацьких спортивних шкіл зростуть на 20-70%. 

Відповідне рішення ухвалив 14 серпня Кабінет Міністрів, передає Урядовий портал.

За словами очільника уряду Володимира Гройсмана, зростання зарплат стане підтримкою, передусім, для молодих фахівців. Він наголосив, що це буде справедливо і гідно.

Під час засідання уряд схвалив й інші важливі рішення, спрямовані на підтримку українського спорту. Зокрема, Кабмін вирішив збільшити стипендії для видатних і перспективних спортсменів, створити Центр олімпійської підготовки зі стрибків у воду, сприяти розвитку матеріально-технічної бази для параолімпійського спорту.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман раніше заявляв, що 2020 року мінімальна заробітна плата в Україні становитиме 5500 гривень.

Як повідомлялося 4 червня, середня зарплата штатного працівника в Україні у квітні цього року склала 10 тисяч 269 гривень. Цей показник перевищив рівень мінімальної зарплати майже у 2,5 раза. Темпи зростання середньої зарплати уповільнились – у порівнянні з березнем вона зросла усього на 32 гривні. 

Відео Оприлюднили статистику зарплат в Україні — економічні новини

За даними Держстату, в червні розмір середньої виплати в Україні зріс до 10 тисяч 783-гривень на місяць. Кожен шостий українець на заробітках. Міграцію трудового населення пов'язують з погіршення економічної ситуації в країні. В цьому році з країни вивезли плодово-ягідної продукції на суму понад 116 мільйонів доларів порівняно з 2018-м.

Оприлюднили статистику зарплат в Україні — економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів