Гройсман назвав приголомшливу суму аліментів, яку стягнули з боржників на користь дітей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Україні триває програма з посилення відповідальності неплатників аліментів.

Від початку дії в Україні програми з посилення відповідальності за несплату аліментів з боржників стягнули понад 5 мільярдів гривень на користь їхніх дітей.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Коли один із батьків йде з родини, це не скасовує обов’язків стосовно дитини. Щоб фінансово захистити таких дітей, уряд напрацював ініціативу #ЧужихДітейНеБуває. Програма підсилює відповідальність неплатників аліментів. Лише за минулий рік працівникам Державної виконавчої служби вдалося стягнути понад 4,6 млрд грн аліментів на користь 555 тисяч дітей. Загалом за час існування ініціативи було повернуто 5,2 млрд грн боргів за аліментами", - написав він.

Також Гройсман уточнив, що злісним боржникам забороняється виїзд за кордон, керування авто, користування зброєю та полювання.

"Мене завжди обурює несправедливість, тим паче, коли вона стосується дітей. Буває, що батьки не можуть знайти спільну мову між собою, їхні шляхи розходяться. Але діти не мають бути заручниками дорослих проблем. Як би там не сталося в житті дорослих, діти мають бути захищені", - наголосив очільник українського уряду.

Мене завжди обурює несправедливість, тим паче, коли вона стосується дітей. Буває, що батьки не можуть знайти спільну...

Опубликовано Volodymyr Groysman Понедельник, 11 марта 2019 г.

Нагадаємо, боржникам аліментів нараховуватимуть пеню 20%, якщо вони заборгували за рік, 30% - за два роки несплати. А тим, хто не платив аліменти три роки, доведеться віддати на половину більше, або піти на громадські роботи чи навіть за ґрати. Відтепер офіційні опікуни дитини не проситимуть дозволів, коли виїжджатимуть за кордон на термін до одного місяця. 

Відео Що чекає на батьків, які не виплачують аліменти

Нині понад 108 тисяч боржників аліментів не мають ні роботи, ні житла, ні майна. Як держава змушує виплачувати аліменти таких осіб - розповів Міністр юстиції Павло Петренко. Також міністр відповів на запитання глядачів Сніданку з 1+1. 

Що чекає на батьків, які не виплачують аліменти

Залиште свій коментар

Вибір редакції