Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман озвучив закладений у проекті держбюджету показник інфляції на 2019 рік

Показник намагатимуться утримати на рівні однозначної цифри.

За підсумками 2019 року інфляція в Україні буде на рівні однозначного показника, тобто менше 10%.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час форуму Реанімаційного пакету реформ "Повна мобілізація: спільний план дій", повідомляє "Укрінформ".

"Для нас дуже важливо утримувати інфляцію нижче двозначної цифри, тобто нижче 10%. У принципі, це те, що ми плануємо на наступний рік у державному бюджеті", - зазначив Гройсман.

Також прогнозується зменшення граничного дефіциту від 2,4% до 2,2% - "ось та рамка, яку ми маємо утримувати", сказав глава уряду.

Раніше Нацбанк прогнозував, що інфляція за підсумками 2019 року становитиме 5% (+/- 1%).

Нагадаємо, відповідно до законодавства, Кабмін зобов'язаний зареєструвати проект держбюджету на наступний рік щороку до 15 вересня.

ВідеоЗарплати українців зросли більше ніж на чверть - економічні новини

Протягом 2018-го року розмір середньої заробітної плати зріс до  8 225 гривень, що майже на третину більше ніж за такий самий період минулого року.Восени вирушить перший пасажирський потяг за маршрутом Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури. В Україні дуже подешевшала молода картопля. Про обвал цін на ринку заявляють в Українській асоціації виробників картоплі. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Зарплати українців зросли більше ніж на чверть - економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції