Гройсман похвалився збільшенням надходжень із митниці до держбюджету на 400 мільйонів щоденно

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, тепер до держскарбниці надходить 1,75 мільярда кожного дня.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що від червня надходження із митниці до державного бюджету зросли на 400 мільйонів гривень щоденно.

Про це він розповів в інтерв’ю "Укрінформу".

"У червні отримували 1 мільярд 348 мільйонів гривень щоденних надходжень в державну скарбницю від митниці. А сьогодні це 1 мільярд 757 мільйонів щоденно. Тобто, майже на 400 мільйонів в день більше. Це кошти українських громадян, які раніше йшли повз державну скарбницю", - заявив Гройсман.

За його словами, це сталося після того, як уряд "системно" підійшов до боротьби з корупцією та контрабандою на митниці.

Нагадаємо, згідно із розслідуванням німецького видання Süddeutsche Zeitung, щорічно через масштабні корупційні схеми на митницях Україна втрачає щонайменше 4,8 мільярда доларів. Така сума втрат більша за десяту частину щорічного державного доходу України та вдвічі більша за загальну суму кредитів, яку український уряд планує отримати від ЄС, МВФ та Світового банку в 2018 році.

ВідеоУряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Контрабанда та тіньові схеми, за словами Володимира Гройсмана, щорічно крадуть в держави десятки мільярдів гривень. ГПУ, МВС, НАБУ, САП, ДФС та СБУ спільно розробили план дій, який презентують вже цього тижня. Прем'єр покладає надію на ефективність такої співпраці, бо, каже, минулорічний досвід боротьби із контрабандою на митниці додав до бюджету 70 мільярдів гривень

Уряд та силовики розробили план боротьби із свавіллям на митниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції