Гройсман прогнозує суттєве збільшення середньої зарплати в 2019 році

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона може перевалити за 10,5 тисячі гривень.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує, що середня зарплата у 2019 році зросте до 10,5 тисячі гривень.

Про це він розповів в інтерв’ю агентству "Інтерфакс".

"Наш макропрогноз розраховує, що наступного року це (середня заробітна плата – ред.) буде 10,5 тис. грн, але я думаю, що ми збільшимо середню заробітну плату, і вона буде більше, ніж 10,5 тис. грн за результатами 2019 року", - заявив Гройсман.

За словами очільника уряду, прогноз середньої зарплати на 2018 рік справдився.

"Як ви бачите, я в принципі не помилився. Станом на 1 листопада це було 9,2 тис грн, я думаю, що майже 10 тис. грн буде цього року", - зазначив він.

Нагадаємо, НБУ прогнозує підвищення середніх зарплат в Україні наступного року на 16%. Нині, згідно з даними офіційної статистики, в Україні найвищі зарплати в авіаційній галузі - до 40 тис. грн. У яких галузях українці отримують найнижчі та найвищі зарплати, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоУ 2019 році мінімальна зарплатня може зрости до 4173 гривень

Депутати вже чотири рази голосували за зміни до бюджету, але ніяк не можуть дійти згоди. У 2019 році Україна планує отримати доходів у трильйон гривень. Закладений у бюджет курс гривні - 29,4%. Мінімальна зарплатня має зрости до 4173 гривень. Найбільше видатків піде на оборону, "не засмутять" освіту та медицину. 

У 2019 році мінімальна зарплатня може зрости до 4173 гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції