Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман розповів, коли Україна зможе повністю забезпечувати себе власним газом

Голова уряду відзначив, що видобуток українського газу почав зростати.

Україна може досягнути власної енергетичної незалежності до 2020 року, щороку збільшуючи видобуток власного газу.

Про це в ефірі програми Шустер Live заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, за останні декілька місяців видобуток власного газу виросло на 47 млн кубів, хоча до цього було постійне зменшення видобутку.

"Це небагато. Але ми маємо плюс. Ми почали йти в зростання", - сказав голова уряду.

За прогнозами Гройсмана, наступного року Україна отримає додаткових 500-700 млн кубічних метрів газу власного виробництва.

"Це означає, що щороку до 2020 року ми маємо наростити видобуток українського газу, що нам абсолютно вистачить. Коли нам вистачить газу власного видобутку, ми не будемо купляти газ за валюту у закордонних імпортерів. Ми будемо використовувати наш український газ, якого нам буде достатньо, і це буде направлене на те, щоби зміцнювати національну валюту, і все робити для того, щоб економіка була стабільною", - сказав прем'єр-міністр.

Нагадаємо, французька енергетична корпорація "Енджі" тепер зможе напряму постачати газ Україні. Угоду про це підписали керівники компаній "Енджі" та "Укртрансгаз" у присутності українського прем'єра Володимира Гройсмана та міністра економіки й фінансів Франції Мішеля Сапена. Вихід такого потужного гравця на український ринок – це хороший сигнал для інших європейських компаній, вважають у "Нафтогазі". 

Відео Французька енергетична компанія зможе напряму постачати газ Україні

Відео Росія незаконно видобуває на шельфі Чорного моря два мільярди кубометрів газу на рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції