Гройсман впевнений у поверненні "націоналізованих" підприємств Донбасу та компенсації від Росії

Він додав, що з юридичної точки зору питання повернення підприємств та надр - це питання РНБО.

"Націоналізовані" проросійськими бойовиками українські промактиви на Донбасі будуть повернуті, а Росія сплатить за це компенсацію.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на прес-конференції за підсумками року діяльності уряду, передає Урядовий портал.

 "І я розумію, що це (повернення активів) не відбудеться завтра. Але я точно знаю: як Німеччина свого часу виплачувала компенсації, так і Росія буде виплачувати гроші тим країнам, яким вона завдає шкоду", - зазначив Гройсман.

Він наголосив, що всі активи будуть повернені.

"Мені шкода, що росіяни пішли на нас із зброєю. Хтось міг сказати ще 3,5 роки тому, що так буде? Але цей шлях в нікуди. Ми таке вже проходили. Все буде повернуте, на це піде час і багато зусиль, але іншого варіанту немає", - підкреслив глава уряду.

Нагадаємо, українські підприємства, які перебувають в зоні відповідальності так званого "міністерства промисловості і торгівлі ДНР", перейшли під зовнішнє управління. Про це заявив ватажок "ДНР" Захарченко.

Пізніше у "ДНР" представили список українських підприємств, які розташовані на непідконтрольній території, де введена так звана "тимчасова адміністрація" сепаратистів. Список з'явився на сайті так званої ради міністрів "ДНР". У списку опинилося 43 підприємства. 

Відео40 днів блокади ОРДЛО: підступна націоналізація підприємств та нова ухвала Кабміну

Залиште свій коментар