Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман закликав профільну комісію переглянути "рабські тарифи" на електроенергію

Прем’єр вважає, що поточні нарахування не виправдовують первісної мети.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав керівництво Нацкомісії з регулювання ринку електроенергетики та комунальних послуг переглянути методику нарахування виплат населенням. В уряді стурбовані тим, що в такий спосіб де-факто відбулося підвищення витрат для споживачів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керівник Кабміну заявив, що такі наслідки не є припустимим, а стимуляційне тарифоутворення, або RAB-регулювання, яке в народі вже встигли прозвати "рабськими тарифами", за планом мало залучати інвестиції в розвиток та модернізацію електричних мереж. "У такому вимірі раб-тарифи є несправедливі... Не бачу об’єктивного розрахунку, чому такі нарахування. Це моя позиція. Я закликаю переглянути цей підхід", - заявив Гройсман.

Як уже повідомлялося, в Україні на початковому етапі провалився перший етап монетизації субсидій, коли підприємства-надавачі послуг мали б отримувати реальні кошти від держави. Проте цього не сталося, а причина – суперечливе рішення Мінфіну.

ВідеоУрядники висловились проти підвищення тарифів на електроенергію

Стимулююче тарифоутворення або RAB-регулювання - яке в народі вже встигли прозвати рабськими тарифами - за планом мало залучати інвестиції у розвиток та модернізацію електричних мереж. Чиновники переконували - така система широко застосовується в Європі. Але нині і урядники вже проти підвищених тарифів.

Урядники висловились проти підвищення тарифів на електроенергію

Залиште свій коментар

Вибір редакції