Гройсман запевнив, що проект бюджету 15 вересня буде внесено до Ради

За словами прем'єра, це вже вдруге, коли уряд вносить документ із дотриманням строків. 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що у п'ятницю, 15 вересня, проект державного бюджету на 2018 рік буде внесено до Верховної Ради.

Про це він сказав під час зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Сумою Чакрабарті.

"Вже завтра, 15 вересня, ми внесемо в парламент проект державного бюджету на 2018 рік. І це вже вдруге, коли уряд вносить проект бюджету з чітким дотриманням строків, визначених законодавством", - сказав голова уряду.

Під час розмови з президентом ЄБРР Гройсман також зазначив, що для українського уряду пріоритетними є реформи у судовій, пенсійній, медичній галузях, в освіті та управлінні державною власністю. За словами прем'єра, вже наступного тижня парламент розгляне законопроекти по судовій реформі та змінах в пенсійній системі. На часі також розгляд законопроекту по приватизації, який було розроблено спільно з фахівцями ЄБРР.

Нагадаємо, за словами міністра фінансів Олександра Данилюка, проект Державного бюджету на 2018 рік сформований виходячи з курсу 29,3 грн за долар. Крім того, бюджет передбачає зростання ВВП на рівні 3%, зростання інфляції на рівні 7%. Також передбачено підвищення соціальних стандартів: з 1 січня 2018 року мінімальна зарплата буде складати 3723 грн, прожитковий мінімум – 1700 грн. 

Залиште свій коментар