Гройсман запевнив, що "зрівнялівки" після підвищення мінімальної зарплати не буде

Прем'єр-міністр наголошує, що кошти на таке підвищення у держави є.

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не призведе до "зрівнялівки" заробітних плат українців.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання уряду 3 листопада.

Голова уряду вважає, що таку інформацію поширюють антидержавні політичні сили з метою переконати суспільство, що підвищення мінімальної заробітної плати не відбудеться.

Гройсман запевнив, що з 1 січня кожен працюючий громадянин України буде отримувати не менше 3200 грн. За його словами, кошти на таке підвищення є в реальній економіці та не потребують додаткової емісії грошей. Прем'єр назвав підвищення "мінімалки" реальним кроком боротьби з бідністю.

Володимир Гройсман додав, що уряд також відв'яже від показника мінімальної заробітної плати будь-яке зростання заробітних плат для чиновників, суддів чи прокурорів.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко анонсував підвищення мінімальних зарплат з 1 січня 2017 року. Раніше глава уряду Володимир Гройсман зробив сенсаційну заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні до 3200 грн.

Міністр фінансів розповів, звідки візьмуть гроші для підвищення мінімальної зарплати

Олександр Данилюк дав інтерв'ю у студії ТСН.Тиждень. Міністр фінансів запевнив, що фінанси для виплат мінімальної зарплати не будуть брати за рахунок податків громадян, та розповів про вплив підвищення на курс долара та кількість безробітних. Також Олександр Данилюк відповів, чому тримає тисячі доларів готівкою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: