Грузія продає "Боржомі" за 8 млн. доларів

Право виробляти мінеральну воду "Боржомі" можна буде купити на аукціоні 20 березня.

Боржомі
"Боржомі" є однією з найвідоміших мінеральних вод на території колишнього СРСР
Грузія планує виставити на аукціон права на виробництво мінеральної води "Боржомі".

Про це повідомляє агентство Reuters із посиланням на заяву заступника міністра економічного розвитку країни Левана Патеїшвілі.

За словами чиновника, ліцензія на 25 років буде продана тому, хто запропонує кращу ціну та умови. Мінімальна вартість ліцензії складе вісім мільйонів доларів. Аукціон відбудеться 20 березня.

Нагадаємо, в 2006 році Росія заборонила ввезення грузинських мінеральних вод "Боржомі" і "Набеглаві" до Росії, пояснивши це шкідливими речовинами, що містяться в напоях. В Грузії цю заборону визнали політичною.

На початку лютого 2009 року головний санітарний лікар Росії, глава Росспоживнагляду Геннадій Оніщенко заявляв, що шкодує про заборону на ввезення "Боржомі" в країну.

Раніше російське агентство "Інтерфакс" із посиланням на свої джерела вже повідомляло, що права на "Боржомі" будуть продані на аукціоні, проте офіційно ця інформація не підтверджувалася.

Зараз "Боржомі" належить Georgian Glass & Mineral Waters, яка отримала ліцензію в 1997 році. У 2008 році компанія виробила 107 мільйонів умовних пляшок мінеральної води, що на 12% більше, ніж роком раніше.

Читайте також:

"АероСвіт" виставили на продаж
Найбільший виробник сиру в Україні розпродає свої заводи
Найбільші алкогольні виробники створюватимуть свою асоціацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: