Грузія все ще не пускає Росію до СОТ

Грузія не змінила позиції щодо вступу Росії до СОТ і вимагає легалізації двох митно-пропускних пунктів на грузино-російському кордоні.

Грузія не змінила позиції щодо вступу Росії до Світової організації торгівлі (СОТ) і вимагає легалізації двох митно-пропускних пунктів на грузино-російському кордоні.

Як сказано в повідомленні для преси, поширеному у вівторок міністерством економічного розвитку Грузії, вимога про легалізацію і безперебійне функціонування двох нелегальних митно-пропускних пунктів "Гантіаді-Адлер" і "Роки-Нижній Зарамаг" залишаються незмінними.

Росію не пускають в СОТ
Архів
Грузія готова вдатися до жорстких заходів, щоб відстояти свої інтереси
"Грузія передала російській стороні вимогу з детальним описом і обґрунтуванням питання легалізації митно-пропускних пунктів. У відповідь ми одержали від російської сторони лист, який, не дивлячись на значний об'єм послання, не відповідає поставленим Грузією питанням. Жоден з приведених російською стороною аргументів не говорить про існування проблеми нелегальної торгівлі", - мовиться в поширеному повідомленні Мінекономразвітія Грузії.

Офіційну позицію з питання вступу Росії до СОТ керівництва грузинського міністерства в кінці липня ще раз направило у письмовій формі представникам російського уряду, а копію переслало у СОТ.

Митно-пропускний пункт "Гантіаді-Адлер" знаходиться на абхазькій ділянці грузино-російського кордону, який офіційний Тбілісі не контролює з 1993 року після озброєного конфлікту в Абхазькій автономії Грузії.

Інший митно-пропускний пункт "Роки-Нижній Зарамаг" знаходиться на південноосетинській ділянці грузино-російського кордону. Цей відрізок кордону грузинські власті не контролюють після озброєного конфлікту між центральними грузинськими властями і керівництвом колишньої південноосетинської автономної області Грузії в 1990-1991 роках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: