Гучне звільнення глави ФБР США призвело до втрати доларом своїх позицій

Також знизилася прибутковість держоблігацій Сполучених Штатів.

Нове гучне звільнення глави ФБР США Джеймса Комі, який останні півроку займався розслідуванням зв'язків передвиборчого штабу нинішнього президента Дональда Трампа з Москвою, позначилося на доларові. Ця валюта трохи втратила свої позиції. Також знизилася прибутковість держоблігацій США.

У середу, 10 травня, індекс долара знизився на 0,2% - до 99,437 пункта. Ще вчора, 9 травня, показник долара був найвищим за останні три тижні і становив 99,688 пункта. Про це пише Reuters.

Тиск на долар також призвів до зниження прибутковості держбондів США. Прибутковість індикативних 10-річних держоблігацій знизилася з вівторкових 2,407% на азіатських торгах до 2,388%.

Водночас японська ієна зміцнилася. Долар стосовно ієни здешевшав на 0,2% - до 113,78. Ще вночі (за київським часом) показник становив 114,325, це був максимум від 15 березня. Ієну також підтримали побоювання про те, що Північна Корея, можливо, готується до нових випробувань зброї.

Євро торгувався без змін на рівні 123,90 ієни. У понеділок було 124,58 – це річний максимум, що був досягнутий після перемоги на виборах президента Франції прибічника ЄС Еммануеля Макрона. До долара євро виріс на 0,1% - до 1,0886 долара, знову наблизившись до шестимісячного піку в 1,1024 долара (8 травня).

Тим часом сьогодні, 10 травня, глава Європейського центробанку Маріо Драгі має виступити в Палаті представників Нідерландів. Інвестори стежитимуть за тим, чи не змінить він свою миролюбну риторику в світлі недавнього зміцнення економіки єврозони.

Залиште свій коментар