Хакери завдають щороку збитків компаніям на суму в трильйон доларів

Комп'ютерне шпигунство за рік витягує з компаній понад трильйон доларів.

Компанії в усьому світі щорічно зазнаватимуть загальних збитків у 1 трлн дол. через злочини у комп'ютерній сфері, пов'язані з витоком інформації, витратами на ліквідацію наслідків і вчиненням шкоди їхній репутації. Про це йдеться у звіті-дослідженні великої антивірусної інтернет-компанії McAfee.

При цьому більшість компаній неохоче йдуть на розслідування несанкціонованих доступів до своїх систем через побоювання публічності, а також пов'язані з проведенням розслідування витрати.

Компанії дуже ризикують, коли потрапляють під розслідування злочинів, пов'язаних з інсайдерською інформацією. Публічність при таких розслідуваннях може нашкодити репутації компанії, вплинути на вартість акціонерного капіталу, йдеться в звіті McAfee.

Кожна сьома організація в списку з більш ніж 1 тис. компаній, досліджуваних McAfee, не повідомляла про злам своєї комп'ютерної системи або про витік інформації державним органам, представникам влади або акціонерам. Тільки 3 з 10 організацій повідомляють про витік даних або збитки. При цьому 6 з 10 компаній вибірково підійдуть до проблеми і повідомлять лише про ті витоки інформації, які вважатимуть потрібними надати розголосу, повідомляється у звіті.

Навіть деякі з великих і добре захищених міжнародних конгломератів можуть постраждати від комп'ютерного шпигунства. Усе більше з'являється пропозицій про вигідну покупку комерційних таємниць. Тому "інсайдери все більше піддаються спокусам надання виробничих секретів своїх компаній за високі фінансові або технологічні винагороди".

Читайте також:

Хакери закрили LiveJournal: це наймасштабніша DDoS-атака в історії ресурсу

Хакери зламали Apple MacBook за п'ять секунд

Кредитна мережа Пентагону потрапила до рук хакерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: