"Хаос у платіжках". Зеленський розкритикував уряд за ситуацію з рахунками за опалення

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Хаос у платіжках". Зеленський розкритикував уряд за ситуацію з рахунками за опалення

Фото: УНІАН

У платіжках були помилки.

Президент України Володимир Зеленський розкритикував ситуацію з платіжками за опалення за січень-лютий, коли українці виявляли у них помилки.

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді. 

"Люди заплуталися через хаос у платіжках у січні і лютому. Десь вони стали меншими, а десь - ні. Комусь нарахували абонплату за доставку газу на кілька місяців уперед. Десь порахували тим, хто газом взагалі не користується. Уряд провалив роз'яснювальну роботу, комунікацію з місцевою владою для того, щоб люди у різних регіонах відчули для себе дійсно зменшення платіжки за тепло", - наголосив Зеленський. 

Президент нагадав, що Україна підписала контракт про транзит газу, а населенню зменшили ціну на газ. "Вона на 35% нижча, ніж минулого року і найнижча за останні чотири роки", - сказав президент. 

Як повідомлялося, у платіжках за січень за опалення, гарячу воду й газ людям довелося платити більше, ніж у грудні. У Нацкомісії, що встановлює тарифи, відреагували на ситуацію з платіжками за доставку газу, що надійшли людям, які газом узагалі не користувалися. Щоби взагалі не платити за цю послугу, споживачам радять відрізати газ. 

Киянка отримала платіжку за опалення на 53 тисячі гривень

Киянка отримала платіжку за опалення на 53 тисячі гривень

 

Наступна публікація