Харківська ОДА захищає підприємців від мера

Харківська облдержадміністрація звернулася до мера Михайла Добкіна з проханням припинити тиск на підприємців.


Харківська облдержадміністрація виступила на підтримку торговців, які працюють на ринках Харкова, і звернулася до міського голови Михайла Добкіна з проханням припинити тиск на підприємців.

Як передає кореспондент УНІАН, свою позицію стосовно конфлікту на ринках Харкова керівництво облдержадміністрації висловило у заяві, опублікованій на офіційному веб-сайті ОДА.

Обладміністрація посилається на «чисельні звернення та скарги підприємців (понад 2500), які займаються торгівельною діяльністю на ринках м. Харкова, щодо необґрунтованих та незаконних перевірок їхньої діяльності з боку представників міської влади». При цьому Харківська ОДА вважає, що «міська влада маніпулює думкою громадськості щодо цього конфліктів та намагається надати їм небезпечного та зайвого політичного окрасу».

Облдержадміністрація заявила, що «будь-які спроби міської влади скористатися ситуацію та перевести непорозуміння, які мають місце, у площину політичного або соціального конфлікту є неприпустимими». «Втручання у господарську діяльність підприємців, їх залякування та спроба змусити припинити роботу на ринках може призвести до дестабілізації ситуації не лише на ринках, але і в цілому в місті Харкові», - вважає обласна влада.

Обласна адміністрація звертається до міського голови Харкова Михайла Добкіна з пропозицією «негайно приборкати чиновників міськвиконкому, що зарвалися, та припинити тиск на підприємців». «У демократичній, правовій країні - йдеться в заяві, - контролюючі органи та владний ресурс не мають використовуватися як засоби тиску».

При цьому облдержадміністрація наводить текст одного із звернень підприємців, у якому вони стверджують, що «Харків стає містом, де триває цілеспрямована боротьба з підприємцями як класом». «Учора під вогнем атаки опинилися МАФи (малі архітектурні форми ), сьогодні - під ударом підприємці Торгового центру «Барабашово», завтра – мішенню може стати кожен з нас».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: