Харківський аеропорт можуть продати

Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Харків" може перейти у власність росіян. Продаж пов'язаний з необхідністю модернізації об'єкту.

Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Харків" може бути продане російській компанії. 

Як повідомила прес-служба Харківської міськради з посиланням на міського голову Михайла Добкіна, продаж аеропорту відбудеться, якщо потенційні партнери домовляться про взаємовигідні умови. 

Питання продажу об’єкту виникло у зв’язку з необхідністю мати у Харкові сучасний міжнародний аеропорт, актуальність чого посилюється проведенням в Україні Євро-2012, зазначили в прес-службі. 

За словами Добкіна на сьогодні потенційні інвестори з Чехії та Росії вже провели попереднє ознайомлення з документацією та роботою КП "Міжнародний аеропорт Харків". Вони виявили бажання працювати в цьому напрямі.
 
"Поки найреальнішу пропозицію ми отримали від російської компанії, яка готова інвестувати в Харківський аеропорт близько 200 млн. доларів. Це велика компанія, яка веде достатньо успішно такий бізнес і в інших країнах", - повідомив Добкін.

Михайло Добкін
Архів
Михайло Добкін. (Фото: pr.kharkov.ua)

 
Як один із варіантів спільної роботи розглядається концесія аеропорту, зазначив мер. Російська ж компанія однією з умов подальшої діяльності висуває вимогу продажу аеропорту.
 
"Ми розглядаємо всі можливі варіанти співпраці, враховуючи величезне стратегічне значення для Харкова аеропорту в розвитку економіки, підвищенні рівня бізнесу і просто зручності діставатися в той або інший куточок України чи світу. Тому ми готові піти на серйозні поступки з боку міської влади задля того, аби новий сучасний аеропорт в нашому місті існував", - наголосив Добкін.
 
Як додаткову умову інвесторам пропонують придбати компанію "Харківські авіалінії", яка на сьогодні знаходиться у занепаді, і створити на її базі потужне підприємство, яке дозволить Харкову мати сучасний авіапарк

За результатами попередніх переговорів, повідомив міський голова, інвестор готовий піти на ці умови. Розглядається можливість придбання 5 літаків марки "Ан" та 5 літаків для регіонального сполучення місткістю до 100 пасажирів типу СААБ. 

Це дозволить забезпечити всі необхідні рейси в межах України. Також розглядається можливість придбання потенційним інвестором 10 аеробусів для міжнародних рейсів. 

"Я гадаю, що парк з 20 машин дозволить Харкову не просто забезпечити необхідну доставку всіх учасників Євро-2012, всіх туристів і вболівальників, але й істотно поліпшити роботу бізнесу і загалом всієї економіки нашого міста, що позитивно позначиться на інвестиційній привабливості. Але і всіх цих дій буде замало, якщо не буде відпрацьована логістика", - наголосив мер Харкова.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: