Хепі-енд залізничного конфлікту в Баришівці: вагонів додали, "зайців" поменшало

Люди перекривали рух поїздів.

Транспортний конфлікт на залізниці на Київщині завершився обопільною вигодою. Люди домоглися збільшення вагонів в електричці, що їде повз Баришівку, а "Укрзалізниця" збільшила свої прибутки від проданих квитків.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Напередодні обурені жителі райцентру перекрили залізничні колії. Їм увірвався терпець, що на роботу до столиці вони їдуть як оселедці у бляшанці.

Через блокаду кілька годин у полі простояли як пасажирські, так й товарні потяги.

Представники "Укрзалізниці" сьогодні виконали обіцянку і додали до електричок вагонів. Водночас, посилили контроль за проїзд без квитків - їх раніше пасажири практично не купували. Касири радіють, що на пікові електрички сьогодні продали квитків утричі більше, ніж учора.

Жителі Київщини домоглися збільшення кількості вагонів в електричці, що їде повз Баришівку

Напередодні обурені жителі райцентру перекрили залізничні колії. Їм увірвався терпець через малу кількість пасажирських місць. Через блокаду кілька годин у полі простояли як пасажирські, так і товарні потяги. Представники "Укрзалізниці" сьогодні виконали обіцянку і вагонів до електричок додали. Також посилили контроль за проїзд без квитків, їх раніше пасажири практично не купували.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: