Хмельницькі водії страйкують

Водії приміських автобусів Хмельниччини вимагають повернути їм борг за перевезення пільгових пасажирів.

Маршрутка
УНІАН
Водії приміських автобусів Хмельницької області почали страйк, який триватиме, поки влада не поверне їм 3 мільйона гривень боргу за перевезення "пільгових" пасажирів.

Автобуси, що обслуговують більше ста приміських сіл, сьогодні не вийшли в рейс. Водії відмовляються везти пасажирів, поки влада не поверне борги за перевіз "пільговиків". За два роки дії пільг борги досягли суми в 3 мільйони гривень.

Голова союзу президії автоперевізників Хмельницької області Микола Крутінчук нарікає: "Мені заборгувала влада понад 630 тисяч гривень. За 2007 рік ні копійки не було виплачено. Нема, за що платити податки, ремонтувати автобуси. Автобуси стають небезпечними - хто за це відповідатиме?".

Щохвилини кількість учасників акції протесту зростає. Автобуси підтягаються згідно розкладу, і зараз під стінами вокзалу вже знаходиться більше 30 транспортних засобів. А в селах їх чекають сотні людей. Більш за інших обурені саме пільговики-пенсіонери, що звикли їздити безкоштовно.

Про акцію протесту перевізники попередили місцеву владу ще минулого тижня, сподіваючись, що та почне хоч би частинами повертати заборговані гроші. Проте поки ніякого результату, як і від декількох телеграм у Секретаріат президента і Кабміну. Водії обіцяють стояти до переможного кінця. А за два дні до них планують приєднається перевізники з інших районів області. 

Подібна акція протесту водіїв не є одиничною в Україні. Так взимку минулого року в Рівному проходив страйк автоперевізників, які вимагали припинити проведення конкурсів на обслуговування пасажирських маршрутів. Тоді більше 100 водіїв маршрутних таксі вийшли на вулиці міста Рівного.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: