"Хочу, щоб було як у Польщі". Зеленський розповів, до якого рівня планує підняти зарплати в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України вірить, що це йому вдасться за час перебування на посаді.

Президент України Володимир Зеленський планує підняти заробітні плати українців на рівень польських за час своєї каденції.

Про це він розповів в опублікованому 11 лютого Офісом президента відео.

За словами очільника держави, Польщу обрав орієнтиром саме для того, аби повернути звідти українських заробітчан.

"Я дуже хочу, щоб середня зарплата у нас була, як у Польщі. Я хочу вірити, що ми за чотири з половиною роки здійснимо цю мрію. Чому як у Польщі? Тому що у Польщі зараз декілька вже мільйонів українців. А чому вони повернуться? Тільки якщо тут буде мотивація" - сказав Зеленський.

Один робочий день Президента України.

Що таке відповідальність для Президента України та яким людям він довіряє? З якої причини важливо, щоб країна перестала функціонувати в ручному режимі? Чому державі вкрай потрібні не лише молоді фахівці, а й ті, яким 40+? На ці та інші важливі питання в рамках одного насиченого робочого дня відверто відповів Володимир Зеленський.

Опубліковано Офіс Президента України Вівторок, 11 лютого 2020 р.

На думку президента, навіть 70% польської зарплати спонукатимуть українців залишатися вдома і не їхати на заробітки.

Державна служба статистики України встановила рівень зарплат у грудні 2019 року та порівняла показники з попередніми часовими проміжками. Встановлено, що українці в середньому отримували наприкінці минулого року 12 264 гривні.

Порівняно з листопадом зарплати зросли на на 15,1%, а з груднем 2018 року – на 11,3%. У річному вимірі збільшення окладів становить 16%. Найбільш суттєво виплати змінювалися у Київській, Миколаївській, Рівненській та Хмельницькій областях. Найвищий рівень зарплат в грудні був в Києві – 18 869 гривень. Найнижчий у Чернігівській області – 8 851 гривень.

Відео Як роботодавці втримуватимуть працівників в Україні і чи виростуть зарплати

Українців здивували власні заробітки! Держстат порахував середню українську зарплату в грудні торік. І виявилось, вона зросла до 520 доларів. А в столиці і взагалі до 800. І це рекорд, бо середня зарплата вперше в історії перевищила 500 доларів. Причина такого різкого стрибка – зміцнення гривні наприкінці 2019 року. Але експерти називають ще одну причину – це трудова міграція українців. Як вона впливає на наші доходи? І чи будемо ми заробляти ще більше – "Сніданок" розібрався. 

Як роботодавці втримуватимуть працівників в Україні і чи виростуть зарплати

Залиште свій коментар

Вибір редакції