Холдинг Ахметова отримав контроль над "Київобленерго", правління компанії звільнено

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нові члени правління поки що не обрані.

Енергетичний холдинг ДТЕК, який належить мільярдеру Рінату Ахметову, офіційно отримав контроль над компанією "Київобленерго".

Про це з посиланням на інформацію від державної установи "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" пише "Інтерфакс-Україна".

Як зазначається, наглядова рада компанії на засіданні 24 травня звільнила правління на чолі з Володимиром Чернявським. Проте нині на сайті обленерго інформація відсутня.

"Нових членів правління не обрано, але в підконтрольних ДТЕК електромережевих компаніях його немає, оперативне управління здійснює генеральний директор", - наголошує агентство.

Наразі до складу операційного холдингу "ДТЕК Мережі", створеного 2018 року, входять п'ять підприємств: "ДТЕК Київські електромережі", "ДТЕК Дніпровські електромережі", "ДТЕК Донецькі електромережі", "ДТЕК Високовольтні мережі", "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля".

Нагадаємо, на початку січня 2019 року "ДТЕК" заявив про намір сконцентрувати близько 68% акцій АТ "Одесаобленерго" і 94% ПрАТ "Київобленерго", що належать групі VS Energy. Згодом стало відомо, що "ДТЕК Нафтогаз" став власником 16,77% акцій АТ "Одесаобленерго".

Своєю чергою Антимонопольний комітет України дав дозвіл компанії ТОВ "ДТЕК Нафтогаз" на придбання акцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції