Холодницький позичив своєму заступнику понад 600 тисяч гривень - той купив квартиру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава САП пішов у півторамісячну відпустку.

Заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко придбав за понад 2 млн грн квартиру. Частину грошей - 614 тис. грн - без сплати відсотків він позичив у свого шефа - Назара Холодницького.

Про позику стало відомо з реєстру електронних декларацій, повідомляє Центр протидії корупції.

Квартиру Кривенко купив 30 липня. Того ж дня Холодницький пішов у тривалу відпустку на півтора місяці, на що отримав майже півмільйона відпускних.

Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів залишила на посаді Холодницького, притягнула його до дисциплінарної відповідальності та наклала стягнення у вигляді догани. Підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора від імені директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценка. У своїх скаргах вони посилаються на записи, зроблені в кабінеті Холодницького, на яких керівник САП незаконно радив, як поводитися на допитах фігурантам кримінальних проваджень НАБУ, інформував їх про перебіг розслідувань, а також надавав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.

Кривенко подав до комісії пояснення на користь керівника САП. Він спростував інформацію про втручання Холодницького в роботу суду та розголошення деталей слідства фігурантам, що чітко чути на плівках із кабінету Холодницького.

“Кривенко є довіреною особою Холодницького і саме він фігурував на плівках із кабінету керівника САП. На них чудово чути, як Холодницький давав йому незаконні вказівки подзвонити голові Солом’янського суду та домовитися, щоб детективам НАБУ не видавали дозвіл на обшук у справі Уляни Супрун. Саме через ці незаконні вказівки генпрокуратура підготувала підозру Холодницькому, яку зараз не підписує генеральний прокурор Юрій Луценко, покриваючи очільника САП”, – зазначила член правління Центру протидії корупції Олександра Устінова.

ВідеоІз доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали два відомства - НАБУ та ГПУ. Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому. 

Із доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції