Honda відкликає більше 400 тисяч автомобілів через проблеми з гальмами

344 тисячі автомобілів моделі Odyssey і 68 тисяч - моделі Element 2007-2008 років випуску вимагають заміни педалі гальма.

Honda відкликає в США 344 тисячі автомобілів моделі Odyssey і 68 тисяч - моделі Element 2007-2008 років випуску у зв'язку з можливими несправностями гальмівної системи.

"Honda отримала від покупців скарги на те, що педалі гальма дуже "м'які" і на те, що вони натискаються до кінця, перш ніж машина зупиняється", - говориться в повідомленні компанії.

Honda просить всіх автовласників, хто отримає відповідний лист від компанії, негайно звернутися в дилерський техцентр для усунення дефекту. Компанія почне розсилати повідомлення про відкликання в кінці квітня.

Інженери фірми говорять, що проблема пов'язана з поступовим скупченням повітря в деяких частинах гальмівної системи. І хоча ця проблема спостерігається далеко не в усіх автомобілях, які відкликаються, керівництво компанії заявило, що вирішило відкликати всі машини названих моделей, "з метою запевнення споживачів у тому, що їхні автомобілі працюватимуть належним чином".

"Хоча не в усіх автомобілях, які відкликаються є ці дефекти, ми відкликаємо якомога більше машин, щоб наші покупці були впевнені в тому, що їхні машини працюють належним чином", - вказується в документі.

Нагадаємо, що минулого року Honda оголосила про відкликання 826 тисяч машин з дефектними подушками безпеки, а також 140 тисяч автомобілів через ймовірний дефект вимикача акумуляторної батареї.

Відзначимо також, що у грудні та січні цтого року інший японський виробник Toyota відкликав для ремонту в цілому 4 млн автомобілів. Причиною такого масового відкликання стала педаль газу, яка чіплялася за килимок.

А на початку березня, американський автогігант GM оголосив про необхідність повернути на фірмові станції техобслуговування більше мільйона автомобілів. Причиною послужив дефект в рульовому управлінні.

Буквально через кілька днів компанія Nissan відкликала понад півмільйона автомобілів для перевірки датчиків рівня палива і механізмів кріплення гальмівних педалей.

Читайте також:

Услід за масштабним відкликом Toyota ремонт знадобився півмільйону машин Honda

Honda відкликає 440 тисяч автомобілів через дефект безпеки

Азіатські автомобілі визнано найбільш надійними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: