Хто не встиг – кримінальна відповідальність. НАЗК не подовжуватиме терміни е-декларування

До бази вже внесли понад 52 тисячі декларацій.

Електронні декларації про доходи вже подали понад 52 тисячі українських чиновників. Лише вчора, 26 жовтня, на сайт Національного агентства з питань запобігання корупції завантажили більше 12 тисяч декларацій. Через те, що чиновники відклали подання документів на останні дні, система просто зависла й сайт не працює.

Сьогодні, 27 жовтня, НАЗК зібралося на екстрене засідання, аби обговорити причини технічних збоїв у системі та як їх усунути. Голова агентства Наталія Корчак наголосила, що кінцевий термін подачі е-декларацій – 30 жовтня – переносити не будуть.

"Для завершення подачі декларації залишилися чотири дні і чотири ночі. Предметом нашого обговорення не є питання про перенесення строків подачі декларації", – наголосила Корчак, яку цитує "Європейська правда".

Водночас представники Держпідприємства спеціального зв'язку гарантують, що подана інформація збережеться і буде захищена на 100%.

Нагадаємо, за невчасне подання е-декларації чиновникам загрожує кримінальна відповідальність.

Несправності системи е-декларування обговорять на екстреному засіданні НАЗК

Термін подачі декларацій спливає за чотири дні. Тож чиновники взялися масово заповнювати документи і система підвисла. Якщо держпрацівники не встигнуть подати декларації своєчасно, їм загрожує кримінальна відповідальність. Деякі нардепи для заповнення форм навіть взяли відпустку бо, кажуть, треба зібрати велику кількість документів та потім їх ще завантажити у систему.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: