Хвиля звільнень та тотальна економія. Експерти розповіли, як коронавірус вплинув на готельний бізнес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Коронавірус "поклав на лопатки" туризм, а отже завдав сильного удару по готельному бізнесу.

Готельний бізнес чи не найчутливіше відчув на собі удар карантину, спричиненого поширенням нового коронавірусу. Власники великих комплексів змушенні дотримуватися обмежень, які завдають великих збитків. Через це звільняють працівників, а деякі готелі і зовсім "консервують" Керівники готелів та експерти в галузі гостинності в Україні розповіли ТСН.ua, як бізнес переживає удар.

Засновник керівної компанії Ribas Hotels Group Артур Лупашко вважає, що у кризові періоди важливо швидко скорочувати витрати. Як правило, витрати збільшуються зі зростанням доходів. Але коли доходи обрізаються до нуля, скоротити витрати швидко - непросто. У готелів, за його словами, досить висока рентабельність, в середньому 50%, і це дозволяє менш болісно перейти на консервацію.

"Ми зупинили 90% всіх рекламних компаній, які очевидно не матимуть сенс найближчим часом. Оскільки в мережі є курортні літні готелі - дзвінки ще приходять і ми робимо ставку на рекламу в соціальних мережах. Всі наші орендодавці після переговорів погодилися на орендні канікули на період карантину. Сервіси, які вимагають щомісячних оплат, погодилися на відтермінування оплати на місяць. Також держава зараз пішла назустріч з приводу податків, а це полегшує ситуацію", - говорить він.

Про скорочення вират та тотальну економію говорять також і два інших спеціалісти в галузі: генеральна директорка Vertex Hotel Group Ірина Сідлецька та засновник мережі DREAM Hostels  Євгеній Лавренюк.

А ось щодо консервації закладів, тут думки та способи розділилися. Якщо Ірина Сідлецька зазначила, що максимально зберігають функціонування системи, то Євгеній Лавренюк підкреслив, що деякі хостели довелося консервувати і вони працюють в економ-режимі.

"Якщо є можливість поставити на сигналізацію і нікого не тримати на об'єкті - так і зробили. У деяких об'єктах такого немає, тому знайшли співробітника, готового тимчасово оселитися на об'єкті і таким чином виконувати функцію цілодобової охорони", - сказав керівник мережі хостелів.

Карантин також вплинув і на ринок праці в готельному бізнесі. Частина роботодавців вже почала звільняти працівників, керівники ж готелів радять просто цей період "пережити".

"Для співробітників - довіряти менеджменту, вірити в те, що потрібно цей період пережити і відповідно піти назустріч необхідним заходам. Молоді, яка більш мобільна, - на час "вимушеного простою" шукати нові ніші, перепрофілюватися, не боятися викликів долі - sharing economy у цьому допомагає розвиватися. Багато зі співробітників в цей період стали водіями uber, хтось кур'єром в службах доставки, служба kabanchik надає багато ідей, ніж ви можете бути корисним світу. Головне - мати бажання розвиватися і пробувати себе в чомусь новому", - радить Сідлецька

Однак є і оптимістичний прогноз. За словами Артура Лупашка до України повертаються мільйони молодих людей, які від 2014 року щорічно виїжджали на заробітки і тому кількість потенційних співробітників у майбутньому збільшиться. Він переконаний, що платити менше не стануть.

"Карантин закінчиться і підприємства почнуть надолужувати згаяне, працювати вдвічі більше і тимчасово (2-3 роки) не буде кадрового голоду, який був в Україні у 2015-2019 роках. Ставки не змінюватимуться, але в доларах все одно будуть меншиими. Мотивація у всіх буде на максимумі. А вартість робочої сили залишиться на рівні 2019 року. Чи спрацює український принцип "За такі гроші, я краще вдома посиджу". Тому бізнес менше платити не зможе", - говорить Лупашко.

Він також додав, що цього року планували підняти заробітні плати на 12-15%. Але тепер "розуміємо, що не зможемо цього зробити".

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Як коронавірус змінює спосіб життя і до чого варто готуватись уже зараз

У боротьбі із коронавірусом нам точно доведеться міняти свій розпорядок життя. Залишитись без чималого шматка комфорту, який ще вчора не викликав сумнівів. І на який працювала ціла розгалужена мережа індустрії сервісу.  Щоправда, переконувати українців відмовитись від звичних речей – не легко. Навіть коли йдеться про небезпеку для здоров'я. Більше про коронавірус 

Як коронавірус змінює спосіб життя і до чого варто готуватись уже зараз

Залиште свій коментар

Вибір редакції