Імперію Ротшильдів вперше довірили сторонній людині

Династія Ротшильдів через майже 200 років вирішила, що їй потрібна "свіжа кров", щоб не деградувати.

Фінансова група Ротшильдів вперше у своїй 212-річній історії призначить директором людину, яка не належить до цієї сім'ї.

У березні Найджел Хіггінс, ветеран компанії з 27-річним стажем роботи, змінить на посаді керівника Девіда де Ротшильда.

Сам де Ротшильд збереже за собою позицію голови ради директорів. Рішення про призначення нового голови групи він пояснив тим, що "організації, які не змінюються, в результаті деградують".

Компанія Ротшильдів виникла в 1798 році, коли її засновник - німецький єврей Натан Майєр Ротшильд - перебрався до Великобританії з Німеччини і відкрив текстильний бізнес.

Однак Континентальна блокада, організована наполеонівською Францією, позбавила молодого бізнесмена доходів від експорту і він вирішив заробляти кошти на фінансових ринках.

До 1820 року четверо його братів відкрили банки в Парижі, Відні, Неаполі і Франкфурті.

Зараз Ротшильди мають у своєму розпорядженні велику фінансову групу, в якій працюють близько 900 інвестиційних банкірів по всьому світу.

Крім того, у сім'ї є і консультаційний бізнес, що займається як злиттями та поглинаннями, так і корпоративними фінансами. Нещодавно Ротшильди закрили свій єдиний фонд приватних інвестицій (з обсягом капіталу близько 600 мільйонів євро).

За словами Найджела Хіггінса, у групи зараз є гарні перспективи для розвитку. У першу чергу це стосується людського капіталу, оскільки атмосфера "нестабільності" і "недовіри" в більш крупних інвестбанках призводить до відтоку спеціалістів.

Читайте також:

Нащадок Ротшильдів перепливе океан на судні з пластикових пляшок

Банк Ротшильдів вибачився за работоргівлю

За рік кількість мільярдерів в Росії зросла у півтора рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: