Індексація пенсій: Зеленський розповів, хто отримав доплати у квітні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У травні пенсіонери отримали проіндексовану пенсію.

Кожен пенсіонер програм "80+" отримав доплати до пенсій у розмірі 500 гривень у квітні. 

Про це під час пресконференції повідомив президент Володимир Зеленський.

"Далі будемо розробляти наступну програму, щоб говорити про 75+. Це велика програма, яку веде пані Лазебна (міністерка соцполітики - Ред.). Також пенсійну реформу вона повинна вже скоро показати, оприлюднити суспільству", - розповів президент.

Зеленський також нагадав, про індексацію пенсій у травня. "Пенсіонерам, які живуть за межею бідності та отримували пенсію менше п'яти тисяч гривень, додали на період коронавірусу одну тисячу гривень. Але хочу вам зазначити, що ми всі повинні побачити статистику в порівнянні країн. Скільки у нас пенсіонерів? У нас 12 мільйонів пенсіонерів в країні, як дві-три невеличкі країни Європи", - наголосив Володимир Зеленський. 

Він також додав, що важко образу всім додати надбавки до пенсій і поліпшити умови життя людей. "Щодо цього, що повинен зробити уряд? перш за все забезпечити нормальною медициною людей, забезпечити можливістю купувати ліки, забезпечити засобами зараз захисту людей", - сказав глава держави. 

Як повідомлялося, у травні підвищену пенсію отримає 8,4 млн українців. Пенсії будуть проіндексовані на 11%, таким чином розмір виплати зросте у середньому на 260 гривень. Крім того, жінкам з трудовим стажем понад 30 років і чоловікам понад 35-річний стаж підвищено мінімальний розмір пенсії. Її розмір зріс до 2100 гривень.

Відео Улітку на пенсіонерів чекає нове підвищення виплат — Економічні новини

Улітку на пенсіонерів чекає нове підвищення виплат. Три продукти, що найбільше подорожчали з початку року. Про це одразу після актуальної інформації про курси валют.   

Улітку на пенсіонерів чекає нове підвищення виплат — Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції