Індія повністю заборонила імпорт японських продуктів харчування

Індія заборонила ввозити у країну будь-які продукти харчування з Японії.

Індія стала першою у світі країною, яка повністю заборонила ввезення продовольчих товарів з Японії через аварію на японській АЕС "Фукусіма-1". Рішення було прийняте в понеділок на засіданні Комітету з безпеки харчових продуктів і стандартів (FSSAI) із залученням провідних науково-дослідних організацій країни.

Як заявив заявив представник міністерства охорони здоров'я Індії, мораторій на ввезення продуктів з Японії в Індію введений на три місяці. "Заходи носять гнучкий характер. При надходженні позитивної інформації з Японії заборона може бути знята до закінчення терміну, або, якщо ситуація погіршуватиметься, продовжена на необхідний період", - заявили у міністерстві.

Під час дії заборони, починаючи з наступного тижня, у провідні лабораторії Індії на перевірку доставлятимуться проби японського продовольства усіх товарних категорій, на підставі їх досліджень складатимуться детальні звіти і прийматися подальші рішення, відмітив він.

Нагадаємо, що обмежувальні заходи по відношенню до продовольства з Японії прийняли і інші країни, серед яких Росія, Китай, Південна Корея, США. Проте вони торкаються лише деяких видів продуктів - молока, м'яса, морепродуктів, овочів.

Як повідомлялося, аварія на АЕС "Фукусіма-1" сталася на північному сході Японії 11 березня, коли на станції після землетрусу магнітудою 9,0 вийшли з ладу системи охолодження реакторів. Чотири із шести реакторів станції залишилися без охолодження, що призвело до потужних викидів радіації.

Читайте також:

Експерти запевнили, що товари з Японії не забруднені радіацією

У Японії в продуктах харчування виявили підвищену радіацію

У 30-кілометровій зоні навколо "Фукусіми" рівень радіації перевищує норму в 750 разів

ВідеоУ світі почали забороняти ввіз продуктів харчування з Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: