Інфляція буде низькою

Ющенко й делегація МВФ обговорили економічний розвиток України.


Президент Віктор Ющенко обговорив з делегацією Міжнародного валютного фонду на чолі з першим заступником директора-розпорядника МВФ Джоном Ліпскі оцінки, дані фондом економічному розвиткові України.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента, текст якого мають Українські Новини.

Ющенко підкреслив, що для української сторони важлива думка фонду про внутрішній ринок, макроекономічну ситуацію й бюджетний процес в Україні. Сам президент висловив думку, що динаміка зростання іноземних інвестицій свідчить про поліпшення інвестиційного клімату в країні. 

Зі свого боку, Ліпскі сказав, що в цілому його оцінка України позитивна. За його словами, МВФ прогнозує для України досить низький рівень інфляції, який забезпечить високий попит на українську експортну продукцію.

Під час зустрічі він Ліпскі обговорив із Президентом внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

До делегації МВФ, крім Ліпскі, увійшли керівник його офісу Од Пер Брек, голова місії МВФ з проблем України Альберт Єгер, старший постійний представник фонду в Україні Джефрі Френкс.

З української сторони в зустрічі брали участь міністр закордонних справ Арсеній Яценюк і заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: