Інноваційний депозит "Бери вище" від Піреус Банку б'є рекорди популярності

Новий депозитний продукт має вигідні і одночасно лояльні для вкладників умови дострокового розірвання депозитного договору.

У першій половині квітня на банківському ринку намітилася тенденція зниження процентних ставок по внесках для фізичних осіб. За останні 4-5 тижнів багато банків-ключових гравців на ринку залучення коштів населення понизили депозитні ставки в середньому на 1-2 п.п. у всіх валютах. Банкіри схильні пояснювати цей процес поверненням довіри населення до банківської системи, а також необхідністю здешевлення кредитних ресурсів.

"Всі розуміють, що для запуску економіки необхідне зниження вартості кредитів. Для цього банки знижують процентні ставки по короткострокових депозитах, стимулюючи населення вкладати гроші на більш тривалий термін, оскільки для відновлення кредитування банки зацікавлені в дешевших і довгострокових коштах", – прокоментував ситуацію Руслан Співак, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні.

При цьому, як вважає банкір, на ринку залучення пасивів банки починають відходити від цінової конкуренції у бік пропозиції більш інноваційних і зручних для вкладників депозитних продуктів, компенсуючи таким чином зниження ставок. Разом з тим, на ринку з'явилися акційні пропозиції, що поєднують в собі зручність для вкладника і достатньо високу ставку, не дивлячись на загальну тенденцію. Так, наприклад, на початку квітня Піреус Банк запровадив новий акційний 3-місячний депозит для приватних клієнтів "Бери вище". Даний внесок дозволяє не втратити високу прибутковість навіть при достроковому знятті коштів з депозиту.

За словами Члена Правління Піреус Банка в Україні Дмитра Мусієнка, новий депозитний продукт має вигідні і одночасно лояльні для вкладників умови дострокового розірвання депозитного договору. Виплата відсотків відбувається щомісячно: за перший місяць – 18% річних, за другий – 20% річних, за третій – 22% річних. При достроковому знятті коштів виплачені відсотки залишаються у вкладника, а за неповний місяць розміщення депозиту нараховується 15% відсотків річних. Якщо у вкладника виникла необхідність зняти кошти з депозиту достроково, наприклад, протягом третього місяця, то він отримає 18% річних за перший місяць, 20% річних за другий і 15% за третій, неповний, місяць.

"У цьому й полягає головна перевага депозиту "Бери вище" порівняно із звичайними строковими депозитами – вкладник не втрачає високу прибутковість внеску, навіть коли виникає необхідність скористатися грошима до закінчення терміну депозиту, тоді як при достроковому знятті коштів зі стандартних депозитів вкладник отримує, зазвичай, лише 1-2% річних, – пояснив Д. Мусієнко. – Тому ми спостерігаємо підвищений інтерес вкладників до даного продукту – вже в перші дні акції, що традиційно вважаються малоефективними, ми залучили більше 10 мільйонів гривень".

Акційна пропозиція Піреус Банку – депозит "Бери вище" – продовжиться до 6 липня 2010 року.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної і Східної Європи з активами 54,3 млрд євро і власним капіталом 3,62 млрд євро (за станом на 31.12.2009). Заснований в 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку і Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною організацією Групи Піреус Банка (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає банківські послуги приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування внесків фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка "5") від незалежного рейтингового агентства "Кредит-Рейтинг", що характеризує здатність банку вчасно і в повному об'ємі проводити виплати по внесках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: