Іноземці не зможуть купувати землю в Україні

Законопроектом передбачається, що земля сільгосппризначення, придбана у власність іноземцями, підлягає відчуженню впродовж одного року з дати придбання.

Іноземні громадяни, особи без громадянства, підприємства, засновані за участі іноземних фізичних і юридичних осіб, іноземні юридичні особи і іноземні держави не можуть придбавати у власність землі сільськогосподарського призначення.

Про це йдеться у проекті закону "Про ринок земель", опублікованому на сайті Державного агентства земельних ресурсів України.

Документом передбачається, що земельні ділянки сільгосппризначення, придбані у власність даними особами, підлягають відчуженню впродовж одного року з дати придбання.

Якщо дані земельні ділянки не були відчужені впродовж одного року, вони підлягають примусовому відчуженню на земельних торгах.

Згідно з документом, землі сільгосппризначення можуть купувати лише громадяни України, юридичні особи, засновані згідно із законодавством України, держава в особі спеціалізованої установи або територіальні громади в особі відповідних органів місцевого самоврядування.

Законопроект "Про ринок земель" планується прийняти у Верховній раді у першому кварталі 2011 року.

Відміна мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення передбачається з ухваленням законів "Про державний земельний кадастр" і "Про ринок земель".

Нагадаємо, раніше екс-голова Держфінпослуг Віктор Суслов заявив, що продаж українських сільськогосподарських земель є єдиною можливістю для Україні платити за зовнішнім боргом.

Читайте також:

Земля в Україні цього року подорожчає в 2 рази

Україна може погасити держборг землею

Янукович готується до продажу землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: