Іноземні компанії зможуть купувати землю

Кабінет міністрів України пропонує розширити коло осіб, які можуть купувати земельні ділянки.

Земля
Відтепер власниками земельних ділянок в Україні зможуть ставати іноземні компанії.
Про це йдеться в законопроекті №4035 «Про внесення змін до Земельного кодексу України (про порядок продажу земельних ділянок із земель державної і комунальної власності), внесеному Кабміном до Верховної ради 30 липня ц.р.

Як сказано в пояснювальній записці до законопроекту, розробку документу зумовлено відсутністю законодавчої бази в сфері земельних відносин щодо отримання окремими суб`єктами земельних відносин права власності на земельні ділянки і порядок придбання такого права. Проект також спрямований на вдосконалення порядку продажу земельних ділянок із земель державної й комунальної власності.

Окрім розширення кола осіб, які можуть придбавати у власність земельні ділянки, проект передбачає усунення перешкод у залученні іноземних інвестицій до економіки країни. Зокрема, запропоновано дозволити одержувати у власність земельні ділянки підприємствам з іноземними інвестиціями.

Юридичні особи, створені згідно з законодавством іноземних держав, можуть одержувати у власність земельні ділянки несільскогосподарського призначення в межах населених пунктів у разі придбання об`єктів нерухомого майна і для будівництва об`єктів, пов`язаних із веденням підприємницької та іншої діяльності в Україні, не забороненій законодавством, а також за межами населених пунктів у разі придбання об`єктів нерухомості.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: