Іноземний банк купує лише чверть української "дочки" російського "Сбербанку"

Norvik Banka подав документи до Нацбанку.

Національний банк України отримав документи від  латвійського Norvik Banka, який просить погодити купівлю 22,5% акцій української "дочки" російського "Сбербанку".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Раніше НБУ отримав необхідні документи щодо набуття власності решти 77,5% акцій "Сбербанку" в Україні.

"НБУ 10 квітня отримав від інвестора пакет документів для погодження набуття істотної участі в ПАТ "Сбербанк". Згідно з поданими документами, інвестором виступає громадянин Великобританії і Російської Федерації — Саїд Михайлович Гуцерієв, який має намір придбати 77,5% акцій фінустанови", – йдеться у повідомленні регулятора.

Нагадаємо, російський "Сбербанк" оголосив про продаж усіх акцій українського дочірнього банку. Український "Сбербанк" купить консорціум інвесторів, куди увійдуть латвійський Norvik Banka і білоруська приватна компанія. Основний акціонер латвійського банку - громадянин Великобританії Григорій Гусельников, його партнером у купівлі і мажоритарним акціонером стане також громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв.

8 квітня стало відомо, що "Сбербанк Росії" позбувся дочірнього підприємства "Сбербанк Лізинг Україна". У банку відзначили, що 20 березня була зареєстрована зміна власників компанії, тому вона більше не входить до структури "Сбербанку Росії". 

У "Сбербанку" також офіційно заявили, що він розраховує залишити український ринок відповідно до чинного законодавства і буде розцінювати агресивні дії щодо дочірньої структури як умисне завдання шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна.

ВідеоВ ЗМІ з'явилися інформація, за скільки продадуть українську дочку російського "Сбербанку"

Залиште свій коментар