Іноземці забезпечать українських моряків роботою

Херсонський державний морський інститут уклав інвестиційний договір з відомою міжнародною компанією Marlow Navigation.

Херсонський державний морський інститут уклав інвестиційний договір з відомою міжнародною компанією Marlow Navigation, що займається працевлаштуванням моряків. 

Marlow Navigation планує виділити інституту 3 мільйони доларів на модернізацію матеріально-технічної бази та забезпечення кращих студентів стипендіями, а викладачів – преміями. 

Майбутнім спеціалістам міжнародна компанія, штаб-квартиру якої розташовано на Кіпрі, обіцяє гарантовану практику, працевлаштування і професійне зростання. Вже сьогодні вона готова працевлаштувати 2600 мореплавців, - зазначив під час візиту на Херсонщину президент компанії Marlow Navigation Герман Іден.

"Сьогодні відчувається брак кадрів для екіпажів морських суден, тому ми думаємо, якщо розпочнемо з молодих кадетів, то зможемо запропонувати їм гідну кар’єру". 

Завдяки активній співпраці з урядом Німеччини Marlow Navigation вдалося включити Херсонський інститут до спеціальної програми фінансування. 

Навіть якщо з якихось причин ця програма закриється, компанія береться виконувати свої обіцянки за власний кошт. На сьогоднішній день вона перерахувала інституту 45 тисяч доларів на ремонт одного з навчальних корпусів, а ще запровадила 270 стипендій (по 50 доларів кожна) для кращих студентів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: