Інвестиції в комерційну нерухомість Європи зростуть на 20 відсотків

Експерти прогнозують, що інвестори шукатимуть можливості вкладень в країнах Північної і Центральної Європи.

У 2010 році прямі інвестиції в комерційну нерухомість Європи зростуть на 20 відсотків у порівнянні з показниками 2009 року, досягнувши 85 мільярдів євро.

Такий прогноз зробили аналітики консалтингової компанії Jones Lang LaSalle.

"Незважаючи на той факт, що показники орендного ринку залишаються слабкими, ми будемо спостерігати зростання інвестицій в сектор нерухомості. Інвестори продовжать фокусуватися на якісних активах, кількість яких обмежена", - стверджує директор європейського відділу ринку інвестицій компанії Jones Lang LaSalle Кріс Стейвлі.

У звіті компанії говориться, що 2010 рік буде складним для інвесторів, пожвавлення ділової активності в європейських країнах буде відбуватися нерівномірно, інвестори зіткнуться з труднощами при пошуку активів і визначенні їх вартості.

Ціни в Лондоні і на інших ключових інвестиційних ринках виявляться занадто високими для деяких інвесторів, у зв'язку з чим вони стануть шукати можливості вкладень в інших країнах Північної і Центральної Європи.

Раніше експерти компанії повідомляли, що прямі інвестиції в європейську комерційну нерухомість за підсумками 2009 року склали близько 70 мільярдів євро, що на 40 відсотків нижче показників 2008 року.

Найактивнішим ринком Європи є Великобританія, де у комерційну нерухомість в 2009 році було інвестовано 25 мільярдів євро (38 відсотків від загального обсягу угод у Європі). На другому місці за обсягом інвестицій знаходиться Німеччина, куди інвестори вклали близько 10 мільярдів євро.

Читайте також:

Ізраїльська компанія розпочала будувати у Києві "міні Тель-Авів"

Американці пророкують Європі нову кризу в 2010 році

Найприбутковішою інвестицією десятиріччя стало вино

Україна відібрала десять стратегічних інвестпроектів на 10 млрд дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: