Інвестори повертаються в Україну, перечекавши кризу

У перші місяці 2010 року Україна показала економічне зростання. Великі німецькі інвестори, що нині працюють в Україні, хочуть нарощувати потужності.

Німецькі інвестори планують збільшити обсяги капіталовкладень в Україну після кризового періоду. Делегат німецької економіки Карін Рау відзначила економічне зростання в Україні за останні чотири місяці.

Зокрема, за її словами, одвічна проблема для німецького бізнесу в Україні - відшкодування ПДВ - нарешті вирішується. У перші місяці 2010 року Україна показала економічне зростання. Великі німецькі інвестори, що нині працюють в Україні, хочуть розширяти своє виробництво та нарощувати потужності, заявила делегат.

Приміром, німецький виробник будівельних сумішей Henkel, який вже працює у Миколаєві Львівської області, планує розширити виробництво і вкласти додаткові 3 млн євро інвестицій.

А один з найбільших німецьких інвесторів МETRO Cash & Carry до кінця року відкриє два нові торгівельні центри - інвестиція у 50 млн євро, повідомила Рау.

Водночас, делегат наголосила, що інвестори потребують правових гарантій, захисту інвестицій та можливості планувати розвиток свого бізнесу. Зі свого боку, українська влада має усунути корупційні схеми й спростити процедуру отримання у власність земельних ділянок та отримання ліцензій для іноземних компаній на освоєння корисних копалин, додала Рау.

На її переконання, органи місцевого самоврядування повинні мати більше повноважень, особливо якщо йдеться про земельні питання.

Читайте також:

Нова хвиля кризи для України буде значно слабшою, ніж попередня

За місяць в Україні знизився рівень зарплат

Український фондовий ринок зріс рекордними темпами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: