Інвестори спишуть банку "Надра" половину боргів

Це дозволить банку уникнути дефолту, оскільки термін погашення його трирічних сертифікатів участі в кредиті , випущених під 9,25% річних, збігає 28 червня.

Керівництво банку "Надра" домовилося з утримувачами 75% єврооблігацій про реструктуризацію позики на $175 млн. Інвестори погодилися списати 47% боргу і отримати кошти, що залишилися, впродовж семи років, пише "Коммерсант-Украина" в статті ""Надра" на половину договорился".

Це дозволить банку уникнути дефолту, оскільки термін погашення його трирічних LPN, випущених під 9,25% річних, збігає 28 червня. Тепер усі інвестори зможуть обміняти старі єврооблігації на новий семирічний випуск з прибутковістю 8%. Амортизаційні виплати по них почнуться з кінця третього року звернення - 20% номінальної вартості, з четвертого і п'ятого - по 25%, з шостого і сьомого - по 15%, повідомили в "Тройка Диалог Украина".

За даними агентства Debtwire, утримувачі нинішніх паперів отримають єврооблігації з розрахунку $426,14 за кожну $1 тис. Премія за згоду на обмін, отримана банком до 14 червня, складе 10,28%. Таким чином, інвестори спишуть від 47,1% до 57,4% заборгованості. Виходячи із ставки прибутковості і графіку зменшення боргу, з кожного паперу вони у вигляді відсотків отримають $163,6.

Пролонгація зовнішнього боргу є головною умовою рекапіталізації банку "Надра". Експертно-аналітична рада з питань участі держави в капіталізації банків ще в травні схвалила спільну підтримку установи - виділення по 5 млрд грн урядом і власником Group DF Дмитром Фірташем.

"Держава рекапіталізуватиме банк за умови повної реструктуризації його боргів. Інакше капітал піде не на виплату депозитів вкладникам банку, а на покриття зовнішніх боргів",- сказав член експертно-аналітичної ради з капіталізації, віце-прем'єр міністр Сергій Тігіпко.

Читайте також:

Екс-керівника "Надра Банку" затримали в Росії

Світовий банк і МВФ порадили Україні ліквідовувати банк "Надра"

Уряд з Фірташем рекапіталізують банк "Надра" на 10 млрд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: