Інвестори: Україна повстала з могили

Україна знову стала цікавою для іноземних інвесторів після відновлення співпраці з МВФ. Попит на українські корпорації буде лише зростати, вважають аналітики.

Іноземні інвестори знову зацікавилися Україною і вважають, що вона повстала з інвестиційної могили, в якій перебувала останній час.

Зростаюча впевненість у тому, що найближчим часом МВФ схвалить розморожування кредиту для Києва у розмірі 14,9 млрд доларів, спонукає сміливців придивлятися до українського ринку, пише The Financial Times.

У липні Україна скасувала емісію єврооблігацій на 10 років на загальну суму 2 млрд доларів, так як не побажала виплачувати по них 8% або більше. Уряд сподівається, що завдяки домовленості з МВФ отримає гроші за більш низькими ставками, а інвестори будуть готові вкладати кошти.

Безпосередньо після того, як МВФ схвалить фінансову допомогу Києву, попит на ринку буде активний, повідомив аналітик Тім Еш з RBS.

"Попит на акції українських корпорацій теж активний і буде тільки зростати", - додав він.

Шанси на розморожування кредиту МВФ великі, так як в останні тижні Україна урізала бюджет і здійснила інші заходи економії. Інвесторів, які купують українські бонди на довгий термін, чекають складні часи, вважає видання. Але ставки прибутковості, пропоновані відразу після угоди з МВФ, - одні з найспокусливіших в Європі.

Нагадаємо, що в червні міжнародна консалтингова компанія AT Kearney виключила Україну зі списку привабливих для інвестицій країн.

Якщо в 2006 році Україна опинилася на четвертому місці в переліку найбільш привабливих регіонів за версією AT Kearney, цього року країна не увійшла навіть до тридцятки.

Читайте також:

Банківська система єврозони здатна витримати збитки до 566 млрд євро

Уряд попередив, що чергова криза вдарить по Україні вдвічі сильніше

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Україну виключили зі списку привабливих для інвестицій країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: