Ірак не розрахувався з Україною за 26 бронетранспортерів

Наприкінці 2009 року Україна та Ірак підписали контракт на поставку 420 машин БТР-4 на загальну суму 457,5 млн дол.

Іракська сторона не розрахувалася за поставлені 26 машин БТР-4, машини технічного обслуговування і тренажери для екіпажів, вироблені в Україні у рамках "іракського контракту".

Про це заявив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, коментуючи погашення боргів із заробітної плати на ДП "Завод ім. Малишева", яке виконувало це замовлення.

"Іракський контракт" виконується, але, на жаль, гроші за поставлене озброєння в Україну ще не прийшли", - сказав Добкін.

При цьому він підкреслив, що контракт виконується відповідно до плану.

Нагадаємо, у кінці травні 2011 року у порт Ум-Касср Республіки Ірак прибув корабель з українською військовою технікою. За словами генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Дмитра Саламатіна, 29 травня там відбулося розвантаження 26-ти БТР-4, а також машин технічного обслуговування і тренажерів для екіпажів, вироблених в Україні у рамках іракського контракту.

Наприкінці 2009 року Україна та Ірак підписали контракт на поставку 420 машин БТР-4 на загальну суму 457,5 млн дол. Також іракська сторона замовила в Україні 6 літаків АН-32Б.

Як повідомлялося Україна займає третє місце у світовому рейтингу експортерів бронемашин на період 2007-2014 роки.

Найпопулярнішими вітчизняними БТРами виявилися БТР-3 "Гардіан" і БТР-4 "Буцефал". Їх Україна реалізує у кількості 792 машини на суму 889,4 мільйона доларів. У 2007-2010 роках на експорт було поставлено 63 бойових броньованих машини (ББМ) вартістю близько 72,6 мільйонів доларів.

Читайте також:

Україна увійшла до трійки світових лідерів з продажу бронемашин

Перу хоче воювати українською зброєю

Таїланд купить в України 200 танків за 230 мільйонів доларів

Україна вилетіла з десятки найбільших експортерів зброї

Ірак оштрафує Україну за зрив збройового контракту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: