ІСД в Ґданську залишився без конкурентів

У понеділок закінчується термін подання пропозицій на придбання контрольного пакету акцій Ґданського суднобудівного заводу.

У понеділок закінчується термін подання пропозицій на придбання контрольного пакету акцій Ґданського суднобудівного заводу.

Оскільки італійська та польська фірми відмовилися від участі в приватизації цього підприємства, очікується, що вже у вівторок Ґданську верф почне переймати ISD Polska - польський підрозділ Індустріального Союзу Донбасу.

„Наша мета – перейняти контроль над Ґданським судноремонтним заводом” - заявляв голова ISD Polska Костянтин Литвинов ще на початку цього року.

Кілька днів тому українці пішли ва-банк і пригрозили відмовитися від приватизації, яка затягувалася і ускладнювалася. Останніми днями, однак, питання приватизації Ґданської верфі все ж таки вдалося зрушити з місця.

Фірма ISD Polska, яка вже мала п’ятивідсотковий пакет акцій цього підприємства, викупила в Ґданської верфі ще тринадцятивідсотковий пакет акцій Ґданського суднобудівного заводу.

Таким чином вони заволоділи вже 18 % акцій компанії. Керівник Ґданського суднобудівного заводу Анджей Яворський підтверджує: „Донбас має відкупити від нинішніх державних власників Ґданської верфі усі акції”.

Остаточне рішення у справі приватизації Ґданської верфі Управління заводу має оголосити 16-го жовтня. Потім ISD Polska має отримати згоду від управління охорони конкуренції та міністерства внутрішніх справ.

”Увесь процес перейняття контролю українським інвестором завершиться найпізніше в грудні 2007 року”, - сказав Яворський.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: