Італійці куплять українські газові родовища

Італійська компанія Eni купила ліцензії на дослідження та розробку газоносних родовищ України.

Британська Cadogan Petroleum, що веде дослідження і розробку газоконденсатних родовищ в Україні, вирішила продати долю в двох ліцензіях на освоєння ділянок італійській Eni, повідомили у прес-службі комапнії.

Згідно з домовленостями сторін, спочатку Eni стане власником 30% в ліцензії на розробку Покровського родовища, отримавши також опціон на викуп додаткових 30%. Крім того, італійська сторона придбає 60% в ліцензії на Загорянське родовище. Обидві ділянки розташовані в Полтавській області.

Сума, яку Eni заплатить британській компанії за купівлю доль у ліцензіях, складе 38 млн дол. Крім того, італійці інвестують у програму розробки ділянок 30 мле дол., а в разі позитивних результатів доплатить ще 90 млн дол.

Cadogan Petroleum є оператором по підготовці і розвідці родовищ в Дніпро-Донецькому і Карпатському басейнах. Всього компанія бере участь в 11 ліцензіях на розробку 14 українських родовищ.

Нагадаємо, що Мінприроди України і найбільша в Італії енергетична компанія Eni S.p.A. підписали Меморандум про взаємопорозуміння, що визначає основу співпраці у сфері розвідки і видобутку вуглеводневих ресурсів, у тому числі природного газу з традиційних і нетрадиційних джерел, повідомили у прес-службі міністрества.

Меморандум був підписаний за підсумками зустрічі міністра екології і природних ресурсів Миколи Злочевського і генерального директора Eni Паоло Скароні. Сторони домовилися про співпрацю, спрямовану на вивчення спільних ініціатив у сфері традиційних і нетрадиційних ресурсів газу і нафти на основі спільного обміну даними, досвідом і технологіями.

Читайте також:

Найбільша нафтогазова компанія Італії зацікавилася українськими ресурсами

Італія поклала око на українську електроенергетику

Янукович зажадав якнайшвидше продати сотні держпідприємств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: