Італійські депутати виявились найдешевшими в Європі

Робота одного народного обранця у Італії коштує бюджету 20,5 тисяч євро на місяць.

Італійські народні депутати виявилися найдешевшими для платників податків у всій Європі. Витрати на 1 депутата, включаючи оплату помічника, складають 20,5 тисяч євро на місяць.

Для порівняння, британським народним обранцям виплачується щомісячно 21 тис. фунтів, французьким - 23 тис. євро, німецьким - 27,4 тис. євро, євродепутатам - 34,8 тис. євро.

На сьогодні вищі гілки влади Італії на тлі міжнародної фінансової кризи вживають заходів економії.

Так, президент Італії Джорджо Наполітано офіційно скорочує річний бюджет своєї адміністрації на 15 млн євро. на період 2011-2013 років. Президент також заморожує власну зарплату до кінця мандата.

Зазначимо, зарплата президента Італії становить 239,2 тис. євро.

Заходи з економії держкоштів торкнуться і витрат парламентського апарату. Зокрема, депутатів позбавлять безкоштовних перельотів, користування спецтранспортом з "мигалкою", а також "представницьких витрат" і навіть оплати автомийки.

Нагадаємо, що в Україні у 2010 році, на "кишенькові витрати" одного народного обранця з бюджету було виділено 565 тис. грн, тобто майже 6 тисяч доларів на місяць. Ця сума включає в себе зарплату, утримання депутатських помічників, переїзди, житло та відпочинок народних обранців.

Читайте також:

Кожен депутат обходиться країні у півмільйона гривень на рік

Рада виділила на своє утримання майже 900 млн гривень

Рада зі скандалом затвердила свій бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: