Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із аграрної компанії-гіганта звільнився черговий виконувач обов'язків керівника

Гавриш був на посаді чотири місяці.

Виконувач обов'язків голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України Дмитро Гавриш повідомив про своє звільнення.

"Я залишаю посаду керівника Державної продовольчо-зернової корпорації України за власним бажанням. Щиро дякую за плідну працю всім керівникам структурних підрозділів, директорам та співробітникам наших філій. Адже саме їхня працьовитість та наполегливість у роботі – є рушійною силою розвитку цієї компанії. Сподіваюсь, корпорація і надалі триматиме позитивну динаміку ключових показників своєї основної діяльності", - зазначив Гавриш, якого цитує прес-служба компанії.

Він також зауважив, що пріоритетні завдання, які наразі стоять перед держкорпорацією, - підвищення ефективності діяльності, оптимізація бізнес-моделі ДПЗКУ, поліпшення фінансових показників за рахунок ефективного розподілу ресурсів та досягнення домовленостей з китайськими партнерами щодо виконання кредитних зобов’язань, найближчим часом будуть успішно виконані наступним топ-менеджментом.

Нагадаємо, Гавриш був на цій посаді всього чотири місяці, від 15 вересня 2017-го. Торік у квітні пішов з посади керівника цієї компанії попередній виконувач обов'язків глави правління Олександр Григорович.

Залиште свій коментар

Вибір редакції