Перейти до змісту
Із "коронавірусного" фонду витратили майже половину грошей

Найбільше — на будівництво і ремонт доріг.

Станом на 9 жовтня із Фонду боротьби з COVID-19 витратили 29,8 млрд грн — це 45% від загальної суми.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

На охорону здоров’я використано 4,3 млрд грн, на соціальний захист – 9,2 млрд грн, на забезпечення правопорядку – 2,4 млрд грн, на повернення коштів за пробне ЗНО витрачено 52,5 млн грн, на сферу культури – 3 млн грн.

Найбільше витратили на будівництво і ремонт доріг — 13,6 млрд.

Окрім цього, на відновлення видатків, які були скорочені під час створення Фонду, виділили 524 млн грн, з яких використали 127,4 млн.

Нагадаємо, окремого "коронавірусного фонду" наступного року в Україні не буде: його не передбачає проєкт бюджету на 2021 рік. Парламент планує лише окремо передбачити кошти на вакцинацію населення від коронавірусу — 2,6 млрд грн, а також 1 млрд на підтримку шкіл у межах боротьби з пандемією.

Відео Дмитро Разумков: в Україні не буде коронавірусного фонду наступного року

Окремого коронавірусного фонду наступного року в Україні не буде. Його не передбачає проєкт бюджету на 2021 рік - про це розповів голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі "Сніданку з 1+1". Парламент планує лише окремо передбачити кошти на вакцинацію населення від COVID-19 та на підтримку шкіл під час пандемії. Майже всі гроші на боротьбу із коронавірусом наступного року отримає МОЗ - попередньо 159 мільярдів гривень.  

Дмитро Разумков: в Україні не буде коронавірусного фонду наступного року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин