Із найбільшого російського банка-банкрута зникли бюджетні мільйони

За фактом зникнення 300 мільйонів бюджетних рублів із "Тюменьенергобанку" порушено кримінальну справу.

З рахунків "Тюменьенергобанку", найбільшого на даний момент російського банку-банкрута, зникло більше 300 мільйонів рублів. Гроші належали обласному та муніципальному бюджетам і фонду ЖКГ.

За фактом зникнення великої суми порушено кримінальну справу.

За версією слідства, більше 343 мільйонів рублів із коштів бюджету і фонду ЖКГ були незаконно використані банком, який 17 червня було визнано банкрутом, для погашення заборгованості перед комерційними структурами.

Зникнення з рахунків "Тюменьенергобанку" близько 160 мільйонів рублів, що призначалися на ремонт житла, підтвердив заступник начальника управління зі зв'язків із громадськістю фонду ЖКГ Григорій Волков.

Раніше представник конкурсного керівника - Агентства зі страхування вкладів - Валерій Мірошников заявляв, що процес банкрутства "Тюменьенергобанку" був затягнутий його власниками на півроку для того, щоб глибше заховати ті активи, які з банку були давно виведені. Він також передбачав, що до розслідування ситуації будуть притягнені правоохоронні органи.

Банкрутство "Тюменьенергобанку" стало найбільшим в Росії з початку фінансової кризи. Більші банки отримали фінансову підтримку від держави, а тюменська фінустанова кризи не витримала.

"Тюменьенергобанк" була позбавлений ліцензії в грудні минулого року. За обсягом активів він входив до другої сотні найбільших російських банків.

Читайте також:

В США відбулося найбільше цього року банкрутство банку

Бізнесмени рятуються від кредитів банкрутствами

СБУ перевірить, чи розміщала Україна своє золото в банку-банкруті

Єдиний у світі клуб мільярдерів збанкрутував

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: