Кабмін дозволив продавати пшеницю

Міністр агрополітики Юрій Мельник повідомив, що Кабінет міністрів України дозволив Аграрному фонду реалізувати пшеницю урожаю 2006 року.

Як передає УНІАН, про це повідомив журналістів міністр аграрної політики України Юрій Мельник.

«Дозволено продати Аграрному фонду підприємствам ДАК «Хліб України» для переробки на борошно пшеницю урожаю 2006 року», - сказав Мельник.

Юрій Мельник
Юрій Мельник (Фото: minagro.gov.ua)

За словами міністра, в Аграрному фонді закладено близько 172 тис. тонн пшениці урожаю 2006 року. При цьому він додав, що передаватися підприємствам ДАК «Хліб України» зерно буде на умовах попередньої оплати.

Мельник нагадав, що раніше уряд ухвалив рішення про реалізацію з Аграрного фонду жита і пшениці урожаю 2005 року.

Як повідомляв УНІАН, відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України від 26 травня №350-р «Про реалізацію жита з державного продовольчого резерву» і постановою КМУ від 4 червня №794 «Про невідкладні заходи зі зменшення негативного впливу посухи і для забезпечення формування ресурсів зерна урожаю 2007 року» Аграрний фонд реалізував 42,4 тис. тонн жита з державного продовольчого резерву ДАК «Хліб України».

Крім того, на сьогодні підписуються договори про реалізацію 92,4 тис. тонн пшениці врожаю 2005 року.

Вказані заходи проводяться урядом з метою забезпечення населення соціальними сортами хліба і зменшення негативного впливу посухи в південних, центральних і східних регіонах України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: