Кабмін хоче помиритися із покупцем "Луганськтепловозу"

Уряд планує підписати мирову угоду з "Брянським машзаводом", який був визнаний власником "Луганськтепловозу".

Кабінет міністрів розгляне можливість укладення мирової угоди із російською компанією "Брянський машзавод", яка на приватизаційному конкурсі придбала 76% акцій ХК "Луганськтепловоз".

Про це заявив голова Фонду держмайна Олександр Рябченко.

"Вони звернулися з листом, у якому запропонували підписати мирову угоду. Ми написали листа до уряду зі своїм баченням ситуації. Нехай уряд вирішує", - сказав він.

При цьому Рябченко не виключив, що Фонд держмайна може подати касацію на рішення Київського апеляційного господарського суду, який 7 грудня задовольнив апеляцію КК "Брянський машзавод" на рішення госпсуду Києва про розірвання договору купівлі-продажу "Луганськтепловозу".

Як повідомлявся, "Брянський машзавод" виграв відкритий конкурс з продажу 76% держакцій "Луганськтепловозу" 15 червня, запропонувавши за пакет 410 млн. гривень при стартовій ціні 400 млн. гривень.

Проте українські ВАТ "Дніпровагонмаш" (основний акціонер - група "ТАС") і ВАТ "Марганецький ГЗК" (контролюється групою "Приват"), не допущені до конкурсу, домоглися судових рішень про недійсність договору купівлі-продажу.

У листопаді 2009 року пакет акцій був списаний з рахунку КК "Брянський машзавод" і повернутий на рахунок ФДМ.

ФДМ у 2007 році визнавав КК "Брянський машзавод" переможцем такого ж відкритого конкурсу. Тоді російська компанія заплатила за пакет 292,505 млн. гривень при стартовій ціні 292 млн. гривень.

Нагадаємо, 21 вересня Госпсуд Києва задовольнив позов Mantara Holding і скасував результати конкурсу із продажу 76% акцій "Луганськтепловоза" Брянському машинобудівному заводу.

15 червня ФДМУ визнав переможцем конкурсу із продажу 76% "Луганськтепловоза" Брянський машзавод, який запропонував за цей актив 410 млн гривень при стартовій ціні 400 млн гривень.

Договір купівлі-продажу було підписано 26 червня.

1 вересня фонд запропонував машзаводу розірвати договір купівлі-продажу, оскільки російська компанія не оплатила покупку.

7 грудня Апеляційний госпсуд Києва підтримав російську структуру в судовій справі з Фондом держмайна.

Читайте також:

"Луганськтепловоз" залишається у росіян

Росіяни хочуть мирно вирішити суперечку про "Луганськтепловоз"

Росіянам нарахують пеню за "Луганськтепловоз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: