Кабмін хоче взяти у Росії ще один кредит

Азаров попросив Путіна прискорити видачу Україні кредиту на завершення будівництва 3 і 4 енергоблоків на Хмельницькій АЕС.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив під час зустрічі з главою уряду Росії Володимиром Путіним про те, що підготовку кредитної угоди щодо будівництва 3 і 4 енергоблоків на Хмельницькій АЕС необхідно завершити у стислі терміни.

"Враховуючи важливість для наших країн проекту зі спорудження третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, вважаю за необхідне завершити в найкоротші терміни підготовку кредитної угоди із "Сбербанком Росії" щодо фінансування цього проекту", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, що у квітні минулого року Путін запропонував об'єднати атомну промисловість України та Росії. Зокрема російський прем'єр запропонував допустити українські атомні підприємства для роботи на російському ринку, а також спільно працювати на зовнішніх ринках.

Проект міжурядової угоди, про яку йдеться, відкриває шлях до домінування російського менеджменту в українській енергетиці, домінування російських грошей в українській енергетиці, а також перед представниками влади обох країн відкриває найширші можливості для застосування (традиційних і "прогресивних") тіньових схем у цій сфері. Адже зумовлюють наявність великої кількості спільних підприємств, проектів, надання кредитів, а також зміну правил гри щодо юридичного оформлення і ставлення до власності РФ на території України.

Читайте також:

Росія готова виділити Україні 6 млрд доларів

Азаров зробив Путіну цікаву пропозицію

Путін запропонував Україні ядерну революцію

ВідеоКабмін хоче взяти у Росії ще один кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: