Кабмін і Рада не змогли вирішити бюджетне питання

Уряд і Верховна рада спробували перекласти один на одного відповідальність за ухвалення бюджету, і на цьому розгляд питання завершили.

Кабінет міністрів і Верховна рада спробували перекласти один на одного відповідальність за бюджетний процес, і, не зрушивши з місця, завершили розгляд питання.

Під час виступу на позачерговому засіданні ВР в.о. міністра фінансів Ігор Уманський зазначив, що логічно було б перейти до розгляду проекту бюджету на 2010 рік по суті.

"Якщо є така можливість, я просив би все-таки поставити пропозицію щодо доручення Бюджетному комітету, уряду внести цей документ на розгляд сесійної зали. Інакше ми, на жаль, змушені будемо жити за тимчасовим розписом відповідно до ст. 46 Бюджетного кодексу", - зазначив він.

Уманський наголосив, що відсутність державного бюджету ускладнює виконання зобов'язань держави, але пообіцяв забезпечити виконання цих зобов'язань відповідно до тимчасового бюджетного розпису.

У свою чергу, керівник засідання перший віце-спікер Олександр Лавринович зазначив, що уряд зобов'язаний виконати постанову парламенту від 20 листопада 2009 року щодо проекту держбюджету.

"Ми не можемо доручати Верховній раді підготовку проекту закону про державний бюджет, оскільки єдиний орган, який має на це право, це Кабінет міністрів України. Будь ласка, виконайте постанову Верховної ради в найкоротші строки", - зазначив він і оголосив про завершення розгляду питання.

Депутати від БЮТ з місця спробували з'ясувати, чим же, власне, завершився розгляд проекту держбюджету на 2010 рік, але відповіді не отримали.

Парламент розпочав розгляд наступного пункту порядку денного - звіту Кабміну про виконання постанови ВР від 5 листопада 2009 року "Про ситуацію, яка склалася у зв'язку з епідемією грипу і пандемічного грипу A/H1N1 і першочергові заходи недопущення її поширення".

Нагадаємо, раніше "регіонали" заявили, що позачергове засідання Ради триватиме доти, поки нардепи не ухвалять Закон про державний бюджет.

Цього року Мінфін вперше почав бюджетний рік за тимчасовим розписом.

Читайте також:

Литвин: до завершення виборів бюджету не буде

Тимошенко відкрила секрет, чому не виконується держбюджет

Верховна рада відхилила проект бюджету-2010

Дефіцит держбюджету становитиме 40 млрд. гривень

ВідеоКабмін і Рада не змогли вирішити бюджетне питання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: